Матчі світової першості з футболу 2022

Чемпіонат світу з футболу 2022 – знаменна подія для численних уболівальників та команд, що беруть участь. Але поточна першість підготувала своїм фанатам багато несподіваних сюрпризів.

Правила групового відбору зовсім не змінилися. Перед початком турніру визначаються учасники групового етапу. Збірні, що змагаються, розподіляються по групах, в яких вони гратимуть між собою. За підсумковою кількістю очок визначаються лідируючі команди, які отримають путівку до наступного туру. Учасники, що програли, покинуть чемпіонат.

Як відбувається Чемпіонат світу-2022

Для проведення фінальної стадії 22-го футбольного чемпіонату світу у 2022 році було обрано Катара. Ігри розпочнуться 20 листопада 2022 року та закінчаться 18 грудня. Азартним любителям ставок не варто пропускати слушний випадок для великого виграшу.

Щоб провести всі матчі Чемпіонату світу-2022, було виділено 8 стадіонів у 5 містах країни. Право участі у фінальній частині, відповідно до вже усталеної традиції, було надано командам, які успішно пройшли попередній відбірковий етап всесвітньої футбольної першості.

Трофеї Чемпіонату світу-2022

Головний кубок – винагорода номер один світової першості з футболу. Але, крім основної нагороди, Чемпіонат світу 2022 року в Катарі пропонує своїм учасникам цінні додаткові трофеї. Такі заохочення може отримати як збірна матчів Чемпіонату світу, що перемогла, так і окремі гравці. Серед таких нагород:

  • Приз чесної гри ФІФА – присуджується команді, яка не порушила основні постулати чесної гри у футбол
  • Золота бутса Адідас – винагорода для найуспішнішого нападаючого
  • Золотий м’яч Адідас – на такий приз може розраховувати найкращий футболіст першості
  • приз за видовищність – покладено команді, яка зуміла продемонструвати глядачам найзабутнішу, ефектну, цікаву гру
  • винагорода найталановитішому молодому гравцю, якому на момент початку чемпіонату ще не виповнився 21 рік – дається футболістам першості цього віку, які зуміли показати найкращі результати у грі

Шанс стати володарем додаткового трофею є у кожного учасника турніру.

Де шукати актуальні новини про ігри чемпіонату?

Таке питання є злободенним для будь-якого футбольного вболівальника. Знайти поточний розклад ігор, турнірні таблиці, коефіцієнти (кефи) на матчі Чемпіонату Світу з футболу, а також ознайомитися з детальним аналізом зустрічей команд, що пройшли, ви можете на нашому сайті. До ваших послуг – достовірна статистика матчів ЧС 2022 року.